Linea Micra: Kávový klenot, který rozzáří vaši domácnost

Když domácí kávovar, tak Linea Micra. Výběr je tak jednoduchý, že bychom ty důvody mohli shrnout do dvou řádků, ale pojďme si to hezky rozebrat. Proč je Linea Micra tím pravým kávovarem do vaší domácnosti? A čím je tolik jedinečný? 

Linea Micra je první skutečně domácí kávovar v historii La Marzocco 

Předchozí typy, jako byla Linea Mini i GS3, jsou čistě jednopákové profesionální kávovary vhodné pro domácí využití. Jsou totiž svou velikostí dokonale kompatibilní s domácím prostředím, které nebylo projektováno jako gastronomická jednotka. Linea Micra je jiná. Je zamýšlena jako zmenšená verze legendárního kávovaru La Marzocco Linea Classic S. Díky tomu dokáže kombinovat dynamickou sadu praktických funkcí na malém prostoru, tedy velmi skladném tělu. Svou šířkou tento kávovar zabere pouhých 29 centimetrů. Hloubka poté činí 39 centimetrů. Praktický je ale i váhově. Váží pouhých 19 kg, proto se nemusíte bát jeho manipulace. 

Kávovar sedmi barev

V historii La Marzocco Home je to nejvíce možných barev, který jediný kávovar nabízí. Jeho posláním je totiž adaptace do každé domácnosti. Vaše Linea Micra může být vzhledově dokonale moderní, nebo nést hravý a barevný retro nádech. Je jen a jen na vás, jak své domácí prostředí pojmete. Nyní můžete kouzlit a plnit si své dlouhodobé představy.

Dostupné barvy:

  • Černá
  • Bílá
  • Modrá
  • Žlutá
  • Červená
  • Nerez
  • Šedá

Příznivá cena, vysoká kvalita

Důkazem toho, že Linea Micra je prvním skutečně domácím kávovarem celosvětově uznávané značky La Marzocco Home je i jeho cena. Tento kávovar není zdaleka tolik finančně náročný jako jeho kolegové GS3 a Linea Mini. I přes to si ale s sebou nese vysokou a velmi bezkonkurenční kvalitu, neomezený počet nápojů a všechny další technické dokonalosti, jako je například duální bojler. To vše za téměř polovinu ceny známého kávovaru Linea Mini. 

Nová elektronická deska

A jelikož jsou technologie stále pokrokovější, i my jsme udělali malou evoluci – Linea Micra se velmi zdatně přátelí s připojením k internetu. Díky tomu ji můžete ovládat pomocí aplikace La Marzocco Home App, kterou stáhnete jak na Google Play, tak na App Store. 

Italská elegance ve vaší domácnosti

Linea Micra se stane šperkem, který nepřestanete obdivovat. Znáte to, italská elegance. Její dokonale hladké linie, precizní tvar trysky i varné hlavy a nepřekonatelná funkčnost. To vše tento kávovar zahrnuje. A co je na tom nejlepší? Kávovar Line Micra dokáže ovládat naprosto každý. Hravě si připravíte voňavé espresso, našleháte jemnou mikropěnu, z níž vznikne profesionální latte, cappuccino nebo flat white. Cokoliv, co si jen budete přát. Váš ranní rituál bude s těmito možnostmi kompletní. 

Estetická kombinace s domácím kávomlýnkem

Pro přípravu kávy budete také potřebovat kávomlýnek. U nás seženete vše na jednom místě. Na našem webu totiž máme hned několik typů kvalitních kávomlýnků s mlecími kameny. Žádné nožové nekvalitní drtiče, protože pokud chcete opravdu lahodné a správně připravené espresso, dobře mletá káva je stěžejní. Například kávomlýnek Mahlkoenig X54 je vhodný pro všechny přípravy kávy. Mlýnky na kávu Mahlkönig představují špičkovou kvalitu, ducha inovací a skutečnou vášeň pro kávu.

Vyšperkujte si svou domácnost tím pravým kávovarem

Linea Micra vám nabízí vše, co k dokonalé kávě i domácí pohodě potřebujete – nepřekonatelnou kvalitu, neomezené množství vydaných nápojů, elegantní a velmi lehce přizpůsobitelný design, který se hodí do každé domácnosti a skvělé cenové podmínky pro prvotní investici. Pokud celou dobu toužíte po skutečně profesionálním, ale přesto domácím kávovaru, nyní máte skvělou příležitost si své doma vytvořit k obrazu svému. Vytvořte si svůj vlastní baristický koutek. Kontaktujte nás a sjednejte si prohlídku kávovarů La Marzocco Home. Stačí vyplnit dotazník na produktové stránce Linea Micra a my se vám obratem ozveme. Těšíme se na vás.