Znovuzrození slavného evergreenu jako oslava 30. výročí prvního kávovaru

Minulý rok 2021 s sebou přinesl skutečně výjimečnou událost. V tomto roce jsme si totiž připomínali 30. výročí La Marzocco kávovaru Linea Classic. 30 let tradice a zároveň 30 let plných úspěchů i pádů. Celá tato léta jsme se snažili posouvat baristické vybavení a kvalitu přípravy kávy co nejvýše to šlo. Vyvinuli jsme nespočet produktů, které ulehčují práci baristům po celém světě a tvoří úsměv na tvářích milionů spokojených zákazníků v kavárnách, kde mají naše kávovary tu čest tvořit lahodnou kávu. A se značkou La Marzocco Home jsme umožnili rozvoj i domácím baristům, pro které vyrábíme menší kávovary vhodné do domácností. Cesta to za těch třicet let byla opravdu dlouhá a my z toho máme obrovskou radost. To je ten důvod, proč nám bylo hned jasné, že se tato bohatá historie rozhodně neobejde bez oslav. Rozhodli jsme se pro to, co umíme nejlépe a v čem už máme bohatou praxi - na oslavu 30. výročí jsme připravili speciální edici 2022. Seznamte se s novým limitovaným kávovarem Legacy Linea Mini. 

Legacy Linea Mini - kávovar navržený v dávné historii

Limitovaná edice kávovaru Linea Mini dostala název Legacy. V překladu tomu můžeme rozumět jako “Dědictví”. Má to totiž svůj důvod. Ještě dříve, než vznikla Linea Classic, pan Piero Bambi, syn zakladatele společnosti La Marzocco, před mnoha lety nakreslil nevídaný návrh kávovaru s naprosto úchvatným minimalistickým designem. Nákres to byl na první pohled úplně obyčejný, ale společně s La Marzocco z něj Piero stvořil významnou věc. Po několika úpravách vznikl kávovar Linea Classic. V dnešní době je to nejdéle využívaný kávovar na trhu a minimalistický design je La Marzocco podpisem. Tento model nám slouží už 30 let, což je skutečně úctyhodné. Původní náčrt jsme proto vytáhli z šuplíku a znovu se na něj důkladně zaměřili. Momentálně už můžeme tvrdit, že Piero Bambi nestvořil pouze jeden, ale hned dva kávovary. Jeho nákresem jsme se totiž opět inspirovali a vdechli tomuto nadčasovému evergreenu nový život. Tak vznikla Legacy Linea Mini jakožto speciální edice roku 2022.

Unikátnost Legacy Linea Mini tkví ve spojení moderní technologie a retro designu

Chtěli jsme přivést na svět něco extra. Něco naprosto nevšedního a designově originálního. Propůjčili jsme tedy této limitované edici velmi originální vzhled. Na boky kávovaru jsme použili dříve velmi oblíbenou červenou barvu a zbylé plochy jsme rozzářili jemnou krémovou v kombinaci s černými a kovovými detaily. Vznikl opravdu neotřelý design, který v sobě má kus úctyhodné La Marzocco historie. Díky tomu vám můžeme zaručit, že tento přístroj nikdo nepřehlédne ať už ho budete mít doma či v nějakém menším provozu. Ve spojení s moderní technologií je totiž Legacy Linea Mini profesionálním pomocníkem, který se nezalekne ani komerčního prostředí. 

Ke standardním funkcím kávovaru se připojilo ještě mnoho dalších

To, že kávovar dokáže připravit šálek kávy překvapení rozhodně není. Ovšem, co byste řekli tomu, že si svůj kávovar můžete spárovat s chytrým zařízením nebo posunout svou úroveň latte artu o dotykovou parní trysku? To jsou už trochu jiné vymoženosti, že? Pokrokovost je totiž naše druhé jméno, proto se můžete s Legacy kávovarem těšit na skutečnou dávku moderní technologie ukryté za chytlavým retro designem. Jeho kouzlu propadnete hned po prvním šálku kávy. 

Věříme, že jste nadšeni stejně jako my. Pokud ale ještě o malinko více a toužíte po tom mít tento skvost doma, rozhodně s rezervací Legacy Linea Mini neotálejte. Počet kusů je omezený a zájemců mnoho, proto nás kontaktujte co nejdříve. Bude nám ctí, rozšířit tuto specialitu i po České republice.