Unikátní a kvalitní domácí kávovary. To je La Marzocco Home

Na trhu je nepřeberné množství kávovarů pro domácí využití, ale vy jste stále hledáte ten pravý? Pokud toužíte po naprosto dokonalém a unikátním kousku, který rozzáří váš domov, stane se každodenním pomocníkem a důvodem k dobré náladě, pravděpodobně pro vás máme řešení. La Marzocco Home je pro vás ten pravý. Proč to ale tvrdíme? Co dělá naše kávovary tak unikátní?

Společnost La Marzocco pochází z Florencie, srdce Itálie, a tvoří ji ti největší odborníci na espresso a přípravu kávy. Kávovary, které se v La Marzocco vyrábí jsou považovány za naprostou světovou elitu pro kavárny i domácnosti. Uspokojí tedy i ty nejnáročnější milovníky kávy. Tím jsme si jisti. Kávovary La Marzocco mají totiž mnoho jedinečností, které váš kávový nápoj dokáží posunout na úplně jiný level.

La Marzocco Home - Coffee

Bojlery a integrovaná varná hlava

Každý proces u přípravy té nejlepší kávy potřebuje svou vlastní důkladnou péči. To je hlavním důvodem, proč italské kávovary La Marzocco obsahují bojlerů více - jeden pro espresso a druhý trysku s párou a ohřev vody. Možná se to nezdá, ale voda je pro kvalitu espressa ohromně důležitá. Proto je nutné o ni maximálně pečovat. Díky těmto bojlerům, integrované varné hlavě a systému teplotní stability to kávovary La Marzocco zvládají bravurně. Voda je dokonale tepelně zpracována a stabilizována po celou dobu své cesty kávovarem. Čeká vás tedy jen to nejlepší - luxusní káva, kterou si zamilujete.

La Marzocco Home - kávovary

Pouze ty nejkvalitnější materiály

Znáte to, když dostanete záruku na dva roky a hned poté se daná věc rozhodne odejít za duhový most? Pokud ano, je nám to opravdu moc líto. Nemusíte se ale bát, v La Marzocco se tomuto snažíme vyvarovat. Pro výrobu každé součástky pro naše kávovary využíváme ty nejlepší materiály prémiové kvality, které jsou maximálně funkční i z dlouhodobého hlediska a navíc krásné i na pohled. Nic nepodceňujeme. Naše nároky jsou vysoké a zkušenosti skutečně široké. 

La Marzocco Home - materiály

Důraz na detail a italský vzhled

La Marzocco kávovarem obohatíte svou domácnost či kavárnu nejen o nepřekonatelně lahodné kávové nápoje, ale i o dokonalý designový kousek a ve vzduchu se bude vznášet neodolatelná vůně Itálie. Na estetičnost klademe obrovský důraz, protože kdo by neměl rád krásné věci, že? Zároveň je tu záruka profesionality a dlouhodobé spolehlivosti, kterou si kávovary ponechávají i přes svůj ohromující design. Navíc si z naší nabídky můžete vybrat i skvěle se hodící mlýnek, který u vás doma dokonale podpoří italskou atmosféru.

La Marzocco Home - details

Pokud se rozhodnete pro kávovar La Marzocco, rozhodně se nemusíte bát zklamání. Uspokojí i ty nejnáročnější a vzhledem ke svému uživatelsky jednoduchému ovládání ho zvládne používat opravdu každý. Pomocí parní trysky hravě vytvoříte i hustou mléčnou pěnu pro latte nebo cappuccino. Díky čemuž si budete moci každé ráno dopřát luxusní kávu jako z vaší oblíbené kavárny a zároveň se těšit jeho unikátním vzhledem a funkčností. Prostě a jednoduše, když kávovar, tak La Marzocco.