Poznejte blíže kávovar La Marzocco Linea Mini

A máme to tady znovu. Je brzké ráno a vy se potácíte z postele s myšlenkou na jednu jedinou věc, která vás může zachránit před únavou, kterou cítíte. Zřejmě jste pracovali dlouho do noci a dnes vás navíc čeká dlouhý a náročný den v práci. Budík jste několikrát posunuli o 5 minut a nyní je z toho klasická ranní nestíhačka. Což se samozřejmě pojí s nemožností stavit se pro ranní kávu během cesty do práce, protože časy meetingů jsou neúprosně nastaveny. Přicházíte tedy jako každé ráno do kuchyně a v hlavě vám rezonuje jediná myšlenka - potřebuji kafe, teď hned! Ano, jenže rozpustné 3v1 vás tak akorát dokáže rozladit ještě víc, než absence kofeinu a hlavně všichni víme, že život je příliš krátký na to, abychom pili nekvalitní kávu. Kór ve dnech, kdy potřebujeme opravdovou vzpruhu. Takže situace je jaká je a lahodná káva v nedohlednu.

Celkem hororový scénář jsme si pro vás připravili, že? Soucítíme s každým, kdo si podobnou, ba dokonce stejnou, situací musí procházet dnes a denně. Což je ještě horší, protože jednou by se snad přežít dala, ale opakování na pravidelné bázi? To je na pováženou. Naštěstí se pro tuto situaci nabízí elegantní řešení. Tím řešením je italský domácí kávovar La Marzocco Linea Mini, který byť v malém provedení, dokáže vykouzlit velkou parádu!

Linea Mini

Linea Mini je prvotřídní domácí kávovar, který je inspirován již známou Lineou Classic a přichází se dvěma bojlery a integrovanou hlavou, což kávovaru umožňuje dosahovat teplotní stability a energetické efektivnosti saturované varné hlavy na malém prostoru. Což je fakt, který ocení všichni, kteří disponují malým prostorem, nebo si zkrátka chtějí svoji lahodnou kávu vychutnat přímo ve svém obýváku v prvotřídní kvalitě. 

Kávovar Linea Mini je tedy vyroben ze stejných komponentů jako velké profesionální kávovary La Marzocco, a přesně tyto komponenty zajišťují stejnou odolnost a trvanlivost, která proslavila například kávovar La Marzocco Linea Classic po celém světě.

Čím je Linea Mini tak výjimečná?
Disponuje dvojitým bojlerem a tyto oddělené bojlery optimalizují přípravu espressa a produkci páry. Objem parního bojleru jsou 3l a objem kávového bojleru je 0,17l.

Dále tedy šikovná kombinace bojleru a varné hlavy dovoluje dosáhnout již zmiňované teplotní stability na malém prostoru. Jak funguje systém teplotní stability? Voda, která prochází skrze topné těleso, je dále stabilizována.

Extrakci lze ovládat zařízením, umožňujícím soft preinfuzi, a právě díky této možnosti se můžete těšit na výsledek v podobě sladšího espressa, které vás jen tak neomrzí. 

Linea Mini

A v neposlední řadě je kávovar La Marzocco Linea Mini vybaven také rotačním čerpadlem a můžete ho pořídit v 6 různých barevných provedení, aby tak hezky zapadl do interiéru vašeho domova. 

Vše výše zmíněné znamená jediné - že si již nebudete muset dělat starosti s tím, jak začnete váš den a kdy si vychutnáte vaši oblíbenou kávu, která by vám dodala potřebnou energii do nového dne a ještě navíc potěšila vaše chuťové pohárky.

Nyní také nabízíme exkluzivní možnost rezervovat si termín osobní prezentace kávovarů La Marzocco Home pouze pro vás v našem pražském showroomu zcela zdarma. Stačí si vybrat termín zde: http://bit.ly/rezervace-lm-home

Budete mít tedy jistotu, že s nahřívající se Lineou Mini vstupujete do soukromého kávového nebe, které vám bude k dispozici 24/7. A pokud bychom se měli věnovat otázce kvality kávy v šálku, tak by se leckterá kavárna mohla učit.