Nový rok, nový kávovar, skvělá káva v pohodlí domova

Na nový rok si dáváme různá předsevzetí, která nás většinou k něčemu jen nutí, chceme se jimi změnit a častokrát úplně potlačíme to, jací skutečně jsme. Protože pokud nechodíte do posilovny rádi a nemáte k tomu jinou motivaci než právě to předsevzetí, velmi pravděpodobně se to stejně nestane zvykem. Tím vás samozřejmě nechceme odrazovat od zdravých návyků, ale co takhle sami sobě slíbit něco příjemnějšího a pečovat tak například o své duševní zdraví? To je přece také důležité, ba možná nejdůležitější. A jelikož předpokládáme, že milujete kávu, máme pro vás malý návrh – udělejte si radost domácím kávovarem od La Marzocco a stanovte si trochu jiná předsevzetí. 

Jaké cíle můžete s domácím kávovarem za rok splnit?

  • Více času na čtení s dobrou kávou
  • Věnovat se více sobě
  • V rámci ekologie ušetřit mnoho jednorázových obalů, které byste normálně dostali v kavárnách
  • Z dlouhodobého hlediska šetřit peníze a eliminovat zdánlivě neviditelné mikro výdaje, jako je například pár korun denně za kávu 
  • Zkrášlit si domov podle svých představ, a to italským luxusním designem
  • Konečně vypilovat svůj latte art, ke kterému se v kavárně nedostanete

Možná toho vymyslíte ještě mnohem více. Jasné však je, že mít doma profesionální kávovar zavání komfortem a zároveň i solidní selfcare. Jen si představte, jak si to své lahodné ranní espresso nebo latte vychutnáváte ve vlastní kuchyni a nemusíte se během brzkého rána potkávat s náhodnými lidmi v kavárnách a zbytečně čekat. Nehledě na to, že ne každý má ve svém okolí kvalitní kavárnu, kde by člověku káva vyhovovala na 100 %.

Proč La Marzocco?

To je jednoduché – když už kávu doma, tak kvalitní jako z kavárny. A to vám kávovary La Marzocco snadno splní. Mléko našleháte do jemné mikropěny jako expert a extrakce espressa bude tak dokonalá, jako výsledný šálek sám. 

TIP: K perfektnímu espressu budete také potřebovat kvalitní a čerstvou zrnkovou kávu s profesionálním mlýnkem. Bez těchto dvou parťáků bude vaše espresso jako bez duše. 

Pákové kávovary La Marzocco pro domácí účely jsou navíc opravdu skladné, vhodné i do těch nejmenších kuchyní. Na kávovar se totiž vždycky najde místo, co myslíte? A na takto luxusní a šikovný kus obzvlášť. Můžete si vybrat hned ze tří typů značky La Marzocco Home, což jsou skutečně profesionální kávovary zmenšené do domácích rozměrů, jejichž parametry jsou ale naprosto totožné. 

Linea Mini – bestseller

Drobounký a velmi designový kávovar inspirován ikonou značky La Marzocco, kávovarem Linea Classic. A když píšeme inspirován, tak opravdu se vším všudy. Linea Mini je zkonstruován ze stejných komponentů, jako jeho velký předchůdce, který dobývá kavárenský svět už několik let. Kvalitu a životnost proto ani nemusíme zmiňovat, kávovary La Marzocco Home nemají limit ve výdeji nápojů.

Linea Micra – první opravdu domácí kávovar

Tento espressovač není obyčejná zmenšenina, je to reálně navrhnutý a zkonstruovaný kávovar pro domácí účely. Nemusíte se ale bát, na kvalitě neztrácí ani funkce, ani výsledný šálek kávy. Snadné ovládání, dynamické funkce a design hodný vaší kuchyně, to je Micra.

GS3 – italský design do vaší kuchyně

Elegantní, nerezový kávovar domácích rozměrů s vysokým výkonem a bohatými funkcemi. Považuje se za teplotně nejstabilnější kávovar vůbec, a to je ten nejpřísnější parametr pro přípravu té nejlepší kávy bez chuťových výkyvů. Uplatnění si proto našel nejen v domácnostech, ale i na různých gastronomických událostech nebo v malých podnicích.

Rok 2024 bude rokem kvalitní kávy

To vám přejeme, stejně jako zdraví, ze všeho nejvíce. Kofein totiž podporuje dobrou náladu, která je pro šťastně prožitý život nepostradatelná. Splňte si své sny, buďte šťastnější, ekologičtější a myslete více na sebe. Kvalitní kávovar vám v tom také pomůže. Díky němu si dopřejete chvíli pro sebe, natrénujete latte art a pohostíte své blízké tou nejlepší kávou. Proto neutrácejte, investujte.