Jak spojit prvotřídní výkonnost s elegantním designem? Na příkladu domácího kávovaru Linea Micra

S touto otázkou se v technologickém odvětví setkáváme poměrně často a v případě profesionálních kávovarů se tento přístup stává skutečnou výzvou. Vzhledem k tomu, že kávovar představuje dlouhodobou investici (v některých případech dokonce celoživotní), je nezbytné, aby zařízení disponovalo konzistentní výkonností i nadčasovou estetikou.

Na scénu přichází kávovar Linea Micra od renomované značky La Marzocco Home, který byl vytvořen jakožto syntéza praktického a estetického. Exkluzivní kombinace kompaktních rozměrů, minimalistického designu a profesionálních funkcí nepochybně posouvá hranice toho, co můžeme očekávat od kávových technologiích v domácím prostředí. Ačkoli je domácí kávovar Linea Micra vybudován v malém těle, jeho schopnosti dosahují kvality kavárenských technologií a osloví každého člověka, který si cení těch nejmenších detailů.

Kavárenská kvalita v malém těle 

Malá kuchyňská linka může představovat omezení, ne však pro kávovar Linea Micra. Malé tělo s drobnými komponenty skvěle zapadne i do limitovaného prostoru. Tento kávovar od značky La Marzocco Home byl navržen, aby svou velikostí a tvarem upřednostnil praktičnost a využití v domácnostech nebo menších provozech. Jedná se o nejmenší kávovar z řad La Marzocco Home. S váhou necelých 20 kilogramů kávovar snadno nainstalujete do vašeho interiéru.

Rozměry Linea Micra:

  • Výška (34 cm)
  • Šířka (29 cm)
  • Hloubka (39 cm)

Prémiová výkonnost 

V drobném těle kávovaru Linea Micra se kumulují veškeré spolehlivé funkce hodné pověsti značky La Marzocco. Výkonnost tohoto stroje lze přirovnat k profesionálním kávovarům. 

Kávovar Linea Micra je vhodný zejména pro každodenní používání. Ať už se jedná o rychlou přípravu ranní kávy, nebo dlouhý odpolední kávový rituál. Rychlé nahřívání a výkonnost všech technologických komponentů vám zajistí kvalitní šálek espressa, po kterém toužíte. K dispozici vám bude jedna hlava a dvě parní trysky. Kombinace dvou bojlerů, integrované hlavy a PID regulace vytváří teplotní stabilitu, která přispívá k přípravě dokonale konzistentního espressa. 

Nový portafilter umožňuje snadnou přípravu espressa s možností změny na double espresso. Je vyroben z kvalitní nerezové oceli a lze ho využít pro většinu 58mm hlav v rámci zařízení La Marzocco Home. Přípravu si můžete ulehčit také funkcí připojení k internetu nebo za pomoci inovativní aplikace La Marzocco Home.

V jednoduchosti je krása

Vzhled kávovaru Linea Micra potěší každého minimalistu. Stroj bude jemně, avšak dokonale, lichotit vašemu interiéru, neboť na něm nenajdete ani jeden rušivý prvek. Je inspirovaný nadčasovostí a elegancí svých legendárních kolegů značky La Marzocco.

Příběh La Marzocco

Píše se rok 1927 ve Florencii, italském městě známém jako kolébka renesance a sídlo starých mistrů, jako byl Leonardo da Vinci nebo Filippo Brunelleschi, dva bratři zakládají firmu La Marzocco. Giuseppe a Bruno Bambi během prvním desítek let vybudovali značku nádherných, vysoce kvalitních a precizně zpracovaných kávovarů, které se postupně zasloužily o nezaměnitelnou pověst na trhu s kávovými technologiemi. V roce 1939 firma získala patent na první espresso kávovar s vodorovně umístěným bojlerem, což zásadně změnilo vzhled těchto zařízení. Tato událost byla pouze počátkem série klíčových inovací, mezi které patří například dvojitý bojler se saturovanými hlavicemi. Tradiční přístup, vášeň pro kvalitu a spolehlivost jsou základními hodnotami, které tvoří značku La Marzocco.

Kávovar Linea Micra je dostupný v sedmi barvách:

  • černá
  • červená
  • bílá
  • modrá 
  • šedá 
  • žlutá
  • ocelová

Kávovar Linea Micra zastupuje esenci elegance a bezkonkurenční výkonnosti ve světě kávového umění. Jeho příběh se prolíná s historií značky La Marzocco, jejíž vášeň pro tradiční hodnoty, kvalitu a inovace se odráží v každém detailu tohoto kávovaru. 

Jeho kompaktní rozměry neznamenají kompromis výkonu. Naopak, Linea Micra nabízí profesionální úroveň hodnou kavárenských technologií, které jsou však dosaženy z pohodlí vašeho domova. S exkluzivním kávovarem Linea Micra se váš každodenní rituál přípravy kávy stane momentem požitku, ale i vyjádřením vašeho osobního vkusu.

Pokud vás charakteristika kávovaru Linea Micra zaujala, můžete si s námi sjednat osobní prohlídku, při které vám zařízení představíme v praxi a zodpovíme vaše dotazy. Zarezervujte si osobní schůzku na našich stránkách nebo nás kontaktujte prostřednictvím ostatních komunikačních kanálů.