Italská tradice i u vás doma!

Máte rádi stylový design? Nechcete kupovat věci jen kvůli tomu, že jsou nutné a funkční, ale chcete doma ty, které za sebou mají nějaký příběh a tradici? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano a ještě k tomu jste milovník pravého italského espressa z čerstvé voňavé kávy, jste tu správně a možná vám v domácnosti chybí zásadní věc – kvalitní kávovar. Značka La Marzocco Home je ztělesněním italské tradice, klasického a zároveň elegantního designu a skvělé praktičnosti, kterou ocení každý barista i kávový začátečník.

Společnost La Marzocco vznikla v první polovině 20. století jako rodinný podnik, což dnes potvrzuje letitou tradici a skutečné znalosti o kávě a technologii podložené reálnými zkušenostmi. La Marzocco bylo založeno dvěma bratry a tyto jejich znalosti byly předávány z generace na generaci. V dnešní době na vývoj a výrobu La Marzocco kávovarů dohlíží tým specialistů, kteří zachovávají tradiční výrobu a funkčnost. Můžete si být proto jisti, že jsou tyto přístroje na dokonalé espresso a mléčnou pěnu stejně unikátní, krásné a výkonné jako tenkrát. 

La Marzocco Home jsou zmenšené verze profesionálních kávovarů

La Marzocco Home jsou tradiční kávovary, které se hodí i do menší domácnosti. Jejich elegantní vzhled zaujme nejen každou návštěvu, ale zamilujete si ho především vy. Věřte, že s vidinou lahodné kávy jako z oblíbené kavárny bude každé ráno o trochu slunnější.

Design, kterým La Marzocco Home kávovary oplývají, je neměněn. Tyto přístroje byly vyvinuty právě kvůli tomu, aby si mohl kousek Itálie, jakožto kolébky espressa, doma dovolit každý. Zkuste se jen porozhlédnout u sebe doma v kuchyni, místo by se tam pro takovýto kávovar jistě našlo, že?

Tradice spojená s technologií

Tradiční myšlenka v kávovarech zůstává i nadále, ale nebojte se, že by byly zastaralé po té stránce technologické. Kávovary La Marzocco Home Linea Mini nebo GS3 se drží nejvyšší možné pokrokovosti. Oba typy obsahují například duální bojler, který se zvlášť stará o parní trysku a cestu horké vody do páky, díky čemuž vzniká opravdu stabilní teplota vody po celou dobu své trajektorie a to hodně ovlivňuje kvalitu výsledného nápoje. Dále také nechybí možnost spárovat svůj kávovar s aplikací v mobilním telefonu (aplikace La Marzocco Home je dostupná na Android i Apple). Můžete ho tak nechat na dálku nahřát, abyste nemuseli čekat déle, než je nutné nebo využít další z mnoha výhod, které aplikace přináší. 

Nezapomněli jsme ani na individuální ikonický design. Věděli jste, že si můžete kávovary La Marzocco Home stylizovat podle sebe a své domácnosti? Například Linea Mini může mít detaily z masivního dřeva místo černého plastu.

 

Odkaz italské tradice jako limitovaná edice

A pokud byste toužili po ještě stylovějšímu kávovaru, z jehož vzhledu bude dýchat tradiční italská atmosféra ještě mnohem silněji, zaměřte se na naši limitovanou edici Legacy Linea Mini. Tento unikátní design kávovaru jsme vytvořili na počest třicátého výročí, které proběhlo v roce 2021. Před takovou dobou byla navržena Linea Classic a od té doby se tento prototyp využívá. Je to pravděpodobně nejdéle využívaná technologie bez radikálních změn ve světě kávovarů. Už to samo vypovídá o spolehlivosti a nadčasové myšlence, která stála již u zrodu La Marzocco.

Kávovar Legacy Linea Mini je k dispozici na vyžádání. Počet kusů je omezen, proto neváhejte dlouho a kontaktujte nás. Dopřejte si doma to nejlepší – nejlepší espresso s vůní italské tradice.