Hlavní výhody kávovarů La Marzocco Home: Chcete mít doma unikát?

Pokud se stejně jako my nespokojíte s obyčejností, jste tu správně. La Marzocco Home kávovary jsou totiž všechno, jen ne průměrné či dokonce obyčejné. La Marzocco Home kávovary jsou vytvořeny pro všechny milovníky kávy a nadšené domácí baristy a jsou naprosto unikátní. Jejich vznešený italský design rozzáří váš domov a perfektní technologie vám odhalí tu nejlepší kávu, kterou nedostanete snad ani v kavárně. V tomto článku vám nastíníme hlavní výhody La Marzocco Home kávovarů a ukážeme vám jejich detaily, díky kterým si tyto profesionální stroje na ty nejlahodnější kávové nápoje naprosto zamilujete. 

Kvalita v La Marzocco Home vyhrává nad kvantitou

Naprosto všechny součástky kávovarů až po ty nejmenší detaily jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších materiálů. Na jejich vývoji si La Marzocco Home dává záležet, protože kvalita je u La Marzocco Home na prvním místě a to bez kompromisů. U těchto kávovarů můžete proto očekávat opravdu dlouhou životnost a snadnou údržbu. Rozhodně se nemusíte bát, že po skončení záruky skončí i vaše kariéra domácího baristy. Právě díky kvalitnímu zpracování vydrží kávovary La Marzocco Home mnohem déle. Nikdo totiž nemá rád zdlouhavé servisování a drahé opravy. Kvalita a výdrž je jednoduše nadevše.

Praktičnost a pohodlná manipulace

La Marzocco Home jsou sice kávovary určené pro domácí využití, ale to rozhodně neznamená, že mají méně funkcí nebo jsou o něco horší než ty profesionální. Doma si totiž zasloužíte stejně skvělou kávu jako ve vašich oblíbených kavárnách. Přesně proto La Marzocco Home vyrábí takové přístroje, které zvládne ovládat úplně každý (navíc s koupí kávovaru od nás dostanete školení zdarma), snadno se čistí a manipulace s nimi je naprosto pohodová. S kávovary La Marzocco Home dokáže udělat skvělou kávu prostě i začátečník. Jediný rozdíl mezi kávovarem pro domácí využití a tím profesionálním je jejich velikost. La Marzocco Home mají páku jednu, kdežto La Marzocco kávovary určené do profesionálních podniků nabízejí pák více, aby se tak mohla zvýšit frekvence přípravy nápojů. O profesionalitu se tedy rozhodně bát nemusíte, ta vás zaručeně nemine.

Technologická nadčasovost a kvalita

Praktičnost La Marzocco Home kávovarů nekončí u možností využití. Sahá mnohem dál. Tyto profesionální kávovary pro domácí využití jsou totiž velmi chytré i technologicky. Každý z nich disponuje oddělenými bojlery, jenž optimalizují přípravu espressa a produkci páry. Jeden se tedy stará o tu část, kde protéká espresso a druhý o parní trysku. Tato výjimečnost zajišťuje dokonale přesnou péči o vodu - její ohřátí a následné udržení teploty po dobu cesty k páce, což je opravdu důležitý proces, na který mnoho výrobců kávovarů zapomíná a to je špatně. Navíc každý tento proces potřebuje malinko odlišnou péči a to znamená, že instalace dvou bojlerů je nejlepší cesta k docílení naprosto správného postupu přípravy espressa a mléčné pěny. 

Luxusní design s vůní Itálie

Styl, který kávovary La Marzocco Home mají, hýbe celým světem. Značka La Marzocco Home totiž podtrhne dokonalost každé domácnosti. Praktičnost těchto kávovarů totiž není jedinou výhodou, kterou mají. V La Marzocco Home nezanedbali funkci technologií ani kvalitu materiálů, proč by měli zanedbat vzhled? Nehledě na možnou konfiguraci, kterou vám také s radostí zařídíme. Možná jste o tom neměli tušení, ale detaily kávovarů si můžete nechat přizpůsobit k obrazu svému. 


Výhod mají La Marzocco Home kávovary ještě mnohem více. Každý si na nich totiž najde něco, co si naprosto zamiluje. Třeba i to, že je možné kávovar ovládat na dálku mobilní aplikací. To je vymožeností, že? A i vy si určitě najdete to své.